Alle pagina’s zijn wit
15 januari
Op mijn eerste werkdag viel er een pak sneeuw een een pak van mijn hart. Ik zal het nooit vergeten. Ik stiefelde op mijn oude, koude schoenen naar de derde verdieping. Daar begon het dan, het harde werken.
Het kostte me nog wat voordat ik eindelijk besefte dat het nieuwe jaar pas twee weken gaande was. Het leken wel maanden. Want er was zo veel gebeurd, en ik had zo veel gedaan. En toen snapte ik het pas: ik werk altijd al hard.
Ik kijk graag naar mensen die hard werken. Aan het eind van de dag ben ik dan uigeput :P
En geeft het een goed gevoel, of niet? :)
Mooi toch?
Ja, dat geeft een goed gevoel! Ik ben nu drie dagen bezig en zie om me heen heel duidelijk dat de zorgen voor niks zijn geweest :)
Werken is eigenlijk niet veel anders als studeren, het heeft een ander naampje en je krijgt wat meer geld…, that’s it eigenlijk haha
Dat gevoel heb ik ook vaak (ook al ben ik pas zesdeklasser), enerzijds geeft het harde werken voldoening, maar anderzijds zou ik ook zo graag zoveel andere dingen doen. :)
Ja ik begin ook te merken dat het studentenleven gewoon nog even doorgaat. Koekjes kanen bij de werkbespreking, bier drinken op vrijdagmiddag, met zijn allen activiteiten doen bij de vereniging voor promovendi en samen klagen dat het ov te duur is hahaha.
Als je 40 uur in de week werkt kun je er echt nog een hoop hobby’s op na houden hoor! Kijk maar naar mij, ik heb er vier die ik actief beoefen en daarnaast doe ik op zijn tijd nog allemaal andere leuke dingen.
Ik heb er momenteel drie die ik actief beoefen en drie die ik half-actief doe en daarnaast nog uitjes, maar als ik écht mijn gang kon gaan, zou ik zeker 10 hobby’s actief beoefenen. :P Ik vind teveel dingen leuk haha.
Dat probleem ken ik :P Maarja, er zijn zó veel leuke dingen dat je altijd tijd tekort komt, al zou je helemaal niet hoeven werken of studeren…